Přeskočit na obsah

BEDNY- VÝROBA BEDEN

Provádíme balení zboží přímo u našich zákazníků a to včetně aretování výrobku proti posunu, antikorozní ochrany, zabalení do PVC nebo hliníkové folie a popisy beden.

Bedny vyrábíme z kvalitního sušeného řeziva, které je hoblováno. Spojení řeziva dle přání zákazníka, převážně na péro a drážku. Déle vyrábíme bedny z dřevotřísky, multifunkčních panelů, OSB desek, překližky a durelisu. Bedny vybavujeme výdřevou, která slouží k pevnému uchycení výrobku, aretačními klíny apod. Bedny jsou vystlávány PVC folii nebo lepenkou.

Bedny jsou dodávány zkompletované nebo v rozloženém stavu. Mohou mít více podlaží v případě ukládání menších dílů. K bednám dodáváme kování zabraňující její destrukci či zařezávaní lan do nosných hranolů.

Bedny vyrábíme ve všech velikostech od 0.2 m do 12 m a nosnosti do 40 tun a to dle projektové dokumentace dodané odběratelem, nebo dle dokumentace námi zpracované. Naši technici výrobky změří, zváží, navrhnou vhodné balení a cenu. Navrhujeme obaly určené pro přepravu nákladními vozidly, na palubách lodí, železničními vagony a letadly, kdy každý obal má svá specifika z hlediska nakládky – vysokozdvižný vozík, lana jeřábu a pod.

Provádíme balení zboží u výrobců a to jak na tuzemský trh, tak na export ,včetně zámořského balení do folií z PVC, nebo hliníkových folií včetně antikorozní ochrany a dodání vysoušedel. K bednám lze dodat protiskluzové gumy, ochranné plstě apod.